TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 2Α ΓΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ Li-ion 20V (TFCLI2001E)
INDUSTRIAL
Κατηγορία
20V-42volt ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ & ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ
Κωδικός
TFCLI2001E
BARCODE (EAN)
Κατασκευαστής
TOTAL
Χαρακτηριστικά
ΤΑΣΗ ΕΞΟΔΟΥ 20V
ΜΠΑΤΑΡΙΑ 2Ah / 3Ah / 4Ah / 5Ah / 6Ah / 7.5Ah
ΧΡΟΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 2Ah = 1 ΩΡΑ / 4Ah = 2 ΩΡΕΣ