TOTAL ΕΠΑΓΓ. ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ 2Α ΓΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ Li-ion 42V (TFCLI42021E)
INDUSTRIAL
Κατηγορία
20V-42volt ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ & ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ
Κωδικός
TFCLI42021E
BARCODE (EAN)
Κατασκευαστής
TOTAL
Χαρακτηριστικά
Τάση εισόδου : 220-240V~50/60Hz
Τάση εξόδου : 42V
Ρεύμα εξόδου : 2A